BLADES SERVICE
Cień pod sliderem

Usługi przeglądu, konserwacji i likwidacji usterek łopat elektrowni wiatrowych

Przegląd i konserwacja łopat turbin wiatrowych, a także szybkie usunięcie ewentualnych usterek to gwarancja wieloletniej trwałości i prawidłowej pracy elektrowni wiatrowej. Wszelkie prace przy skrzydłach turbin wiatrowych powinny być wykonywane w sposób dokładny i bezpieczny. Pracownicy naszej firmy to doświadczeni technicy, posiadający uprawnienia do pracy na dużych wysokościach. W szybki i bezpieczny sposób wykonają zarówno szczegółową inspekcję łopat wiatrowych, jak również prace konserwacyjne i naprawcze. Prowadzimy szczegółową dokumentację prowadzonych działań.

Praca na dużych wysokościach wymaga profesjonalizmu. Nasi specjaliści realizują zadania napraw oraz konserwacji łopat z doświadczeniem, wiedzą oraz zachowaniem zasad bezpieczeństwa pracy przy łopatach wirników. Umiejętności nabyte podczas szkoleń oraz doświadczenie naszych techników gwarantują długą żywotność ostrzy łopat.

Biatrak - Renowacja łopat turbin wiatrowych

Kompleksowa obsługa łopat turbin wiatrowych

Skrzydła turbin każdego dnia narażone są na uszkodzenia powodowane przez opady atmosferyczne, silne porywy wiatru, nasłonecznienie, zderzenia z przelatującym ptactwem i inne czynniki. Regularna kontrola stanu technicznego łopat pozwoli na wczesne wykrycie niewielkich usterek czy uszkodzeń powłoki. Ich sprawna naprawa pozwoli zapobiec dalszym konsekwencjom i poważnym awariom. Szybka reakcja na pojawienie się uszkodzeń to krótszy czas naprawy skrzydeł turbin wiatrowych, a co za tym idzie – krótszy przestój w pracy elektrowni. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby jak najszybciej rozpocząć diagnostykę uszkodzeń, przygotować plan naprawy oraz przeprowadzić niezbędne prace.

Niektórych poważnych awarii łopat nie da się uniknąć. Nasi pracownicy zajmą się każdym rodzajem uszkodzenia. Do wykonywania usług wykorzystujemy nowoczesną technikę dostępu z platform, które zapewniają szybki i bezpieczny dostęp do łopat wirnika. Oferujemy regenerację powłok malarskich, usunięcie usterek uszkodzeń łopat różnego pochodzenia, renowację zewnętrznej powierzchni powłoki malarskiej wieży oraz nietypowe prace przy łopatach i wieży. Sporządzamy raporty z wykonanych prac, dokumentację fotograficzną oraz opis przeprowadzonych prac. Precyzja i dbałość o wysoką jakość prowadzonych prac, jak również zastosowanie najnowszych osiągnięć technologicznych, to gwarancja długiej żywotności i efektywnej pracy Państwa elektrowni wiatrowej.

 

W naszej firmie stawiamy na jakość, terminowość oraz bezpieczeństwo!