BLADES SERVICE
Cień pod sliderem

Przegląd, konserwacja, naprawa usterek łopat elektrowni wiatrowych

Przegląd i konserwacja łopat turbin wiatrowych, a także szybkie usunięcie ewentualnych usterek to gwarancja wieloletniej trwałości i prawidłowej pracy elektrowni wiatrowej. Wszelkie działania przy skrzydłach turbin wiatrowych powinny być wykonywane w sposób dokładny i bezpieczny — wówczas zyskasz pewność, że pozwolą one osiągnąć zamierzony efekt.

Pracownicy naszej firmy to doświadczeni technicy, mający uprawnienia do świadczenia profesjonalnej pracy na wysokościach. Mają także doświadczenie w branży i regularnie przechodzą szkolenia z zakresu zmian, jakie w niej zachodzą. Dzięki temu w szybki i bezpieczny sposób wykonają zarówno szczegółową inspekcję łopat turbin wiatrowych, jak i prace konserwacyjne oraz naprawcze.

Profesjonalizm i dbałość o detale

Praca na wysokościach wymaga precyzji oraz profesjonalizmu. Nawet niewielki błąd może zaważyć na efektywności w kolejnych latach, a także bezpieczeństwie w jej obrębie. W związku z tym do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, korzystając z opracowanych procedur bezpieczeństwa. Z każdej interwencji jest sporządzana szczegółowa dokumentacja, w której są zawarte informacje na temat podjętych działań, ich zakresu, a także fotografie potwierdzające przyjęte założenia. Dzięki temu wiesz, do jakich zmian doszło, co zostało zregenerowane, jaki jest faktyczny stan całej instalacji.

Praca diagnostyczne i naprawcza

Każdą usługę, zarówno dotyczące inspekcji, serwisu, jak i naprawy, rozpoczynamy od rzetelnej diagnozy elementów turbin wiatrowych. Dzięki temu oceniamy stan całej instalacji, wyceniamy koszty ewentualnej naprawy oraz dbamy o dostawę elementów, które będą niezbędne w trakcie wykonywanych prac. Korzystamy z nowoczesnego i rozbudowanego zaplecza technologicznego, które zwiększa precyzję i przyspiesza tempo naszych działań. Dzięki temu usługi są realizowane zgodnie z przyjętymi i opracowanymi przez nas planami napraw.

Biatrak - Renowacja łopat turbin wiatrowych

Kompleksowa obsługa łopat turbin wiatrowych

Skrzydła turbin każdego dnia narażone są na uszkodzenia powodowane przez opady atmosferyczne, silne porywy wiatru, nasłonecznienie, zderzenia z przelatującym ptactwem i inne czynniki.

Regularna kontrola stanu technicznego łopat pozwala na wczesne wykrycie niewielkich usterek czy uszkodzeń powłoki. Ich sprawna naprawa pozwoli zapobiec dalszym konsekwencjom i poważnym awariom. Szybka reakcja na pojawienie się uszkodzeń to krótszy czas naprawy, a co za tym idzie — krótszy przestój w pracy elektrowni i znacznie mniejsze straty finansowe.

Szybkie, skuteczne i bezpieczne naprawy

Nasi specjaliści, zgodnie z ustaleniami, jak najszybciej podejmują się usunięcia uszkodzeń i opracowują plan oraz zakres niezbędnych prac. Części poważnych awarii łopat nie da się uniknąć, ale bez obaw — zajmiemy się każdym rodzajem uszkodzenia. Do wykonywania usług wykorzystujemy nowoczesną technikę podejmowania działań z platform, które zapewniają szybki i bezpieczny dostęp do łopat wirnika.

Oferujemy:

  • regenerację powłok malarskich,
  • usunięcie uszkodzeń łopat różnego pochodzenia,
  • renowację zewnętrznej powierzchni powłoki malarskiej wieży,
  • nietypowe prace przy łopatach i wieży.

Sporządzamy raporty z wykonanych prac, dokumentację fotograficzną oraz opis przeprowadzonych działań. Precyzja i dbałość o wysoką jakość, jak również zastosowanie najnowszych osiągnięć technologicznych, to gwarancja długiej żywotności i efektywnej pracy każdej elektrowni wiatrowej. Zapraszamy do współpracy.